Biz Kimiz?

Ordinatrum Bilişim Teknolojileri, 2011 yılında sağlık bilişimini alanında ülkemizde yeni ve farklı bir soluk oluşturmak amacıyla yola çıktı.

Sağlığın ve bilişimin farklı alanlarında görev almış genç ve vizyoner bir kadroyla kısa sürede ulusal pazarda adını duyurmayı başardı.

Güncel teknolojilerin kullanımını yaygınlaştırmak ve Ar-Ge kültürü oluşturabilmek adına Tübitak projeleri ve AR-GE çalışmalarıyla inovasyona ve üretmeye devam etti.

Ordinatrum, deneyimi ve dinamik yapısıyla bugün sağlık bilişiminin yanı sıra farklı sektörlere yönelik çözümlere de imza atmaya devam etmektedir.

Sürekli değişimi ve gelişimi esas alan Ordinatrum, uluslararası pazarlarda ülkemizi temsil etme arzusu ve yaptığı başarılı işlerden aldığı özgüvenle, yoluna inançla ve umutla devam etmektedir.

Misyonumuz

Son teknolojiyi inovasyonla birleştirerek uzmanlaştığımız alanlarda hizmet verdiğimiz kurumları daha iyiye taşımaktır.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmet üreterek ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet etmek, sürekli değişim ve gelişim ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Hizmetlerimiz

• Türkiye'de sayılı firmanın sahip olduğu ISO 15504 SPICE Seviye 2 yazılım geliştirme süreç olgunluk seviyesi ile Ordinatrum farklı sektörlerde proje bazlı yazılım geliştirme hizmeti hizmeti vermektedir.

• Uzman kadrosuyla kuruluşundan bu yana bir çok önemli projede Hastane IT Altyapı, Mimari, İnsan Kaynakları Planlama ve IT Proje Yönetimi konularında verdiği danışmanlık hizmetleri ile katkı sağlamıştır.

25

Yıllık Tecrübe

82

Başarılı Proje

%100

Müşteri Memnuniyeti